EkoGarden UNI sklo

3 141 Kč
Doprava zdarma, Do týdne
Doporučená nabídka skleniky-pareniste.cz

Do týdne • 1 variantaZdarma98 % • 261 recenzíDalší informace

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v skleniky-pareniste.cz

tento produkt jsem si vybrala protože jsem nechtěla pařeniště s polykarbonátem, je přemístitelný

dobrá manipulace

Produkt nemá žádné parametry.

Nejmenší pařeniště z naší produkce z pozinkovaného plechu. Je navrženo přímo do skleníku na brzký začátek jarní sezóny, dá se ovšem použít i samostatně na záhon v době kdy již jsou dostatečné teploty. Je vybaveno jedním velkým výklopným oknem s ručním otvíráním a možností automatického otvírače.

dobrá manipulace